Herbion сируп од исландски лишај за сува кашлица

179.00ден

Хербион сирупот од исландски лишај содржи густ екстракт од исландски лишај. Тоа е хербален лек кој се препорачува при:

  • сува, надрзнителна кашлица,
  • благи воспалснија на горните дишни патишта

Пред употреба внимателно прочитајте го упатството. Содржи 150мл.

Начин на издавање

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Herbion сируп од исландски лишај за сува кашлица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *