fbpx

Hepadiet таблети

265.00ден

Додаток во исхраната врз база на суви титрирани екстракти од одбрани билки (артичок, магарешки трн и глуварче), корисен за подобрување и корегирање на физиолошката функција на црниот дроб, подобрувајќи го метаболизмот на липидите.

УПОТРЕБА: 2 таблети дневно
ПАКУВАЊЕ: 45 таблети во блистер.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Hepadiet таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *