fbpx

Gorka dinja за дијабетичари

350.00ден

“Горка Диња” е 100% природен, чист, еколошки, хербален додаток во исхраната. Препорачан за дијабетичари.

Шифра: 1421101 Категории: Ознака: ,

Активност:

Хербален додаток во исхраната

“Горка Диња” е 100% природен, чист, еколошки, хербален додаток во исхраната. Густа суспензија за перорална апликација со кафено-зеленкаста боја со слаб специфичен мирис и карактеристичен вкус.

Пакување:

Пакувањето е во стаклени тегли од 210 мл.

Начин на употреба :

Се препорачува конзумирање на Горка Диња два пати на ден по една кафена лажичка. Не се препорачува конусмација на Горка Диња за време на бременост и доење.

Корисни информации – линкови:

 

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Gorka dinja за дијабетичари”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *