fbpx

Good nature slim mix – чај за намалување на телесна тежа

65.00ден

Претставува мешавина на кора од крковина (крушина), зајчев трн, корен од глуварче, на сладок корен, камилица и на сладок анасон. Оваа мешавина помага за регулирање на телесната тежина.

Clear

Се препорачува да се користи неколкупати во тек на денот, по оброк, незасладен.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата, а за дополнителни информации консултирајте се со својот лекар или фармацевт.

 

Пакување

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature slim mix – чај за намалување на телесна тежа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *