fbpx

Good nature sena mix – чај за подобрување на столицата

65.00ден

Листовите од сена и од кора на крушина придонесуваат за нормално празнење на цревната содржина. Цветот од камилица, плодот од сладок анасон и риганот придонесуваат за нормално варење на храната и за одржување нормална функција на цревата во системот за варење. Цветот од камилица, плодот од сладок анасон и риганот придонесуваат за нормално варење на храната. Цветот од камилица и плодот од сладок анасон имаат спазмолитичен ефект.

Clear

Се препорачува да се користи навечер, пред спиење, незасладен.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата, а за дополнителни информации консултирајте се со својот лекар или фармацевт.

Пакување

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature sena mix – чај за подобрување на столицата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *