fbpx

Good nature lakta mix – чај за излачување на мајчино млеко

75.00ден169.00ден

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна за новороденчињата и за доенчињата.  Чајот е наменет за жени што дојат за да им помогне да се зголеми излачувањето на мајчиното млеко.

Clear
Пакување

,

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature lakta mix – чај за излачување на мајчино млеко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *