fbpx

Good nature – чај од шипка и хибискус

50.00ден

Наменет е за оние што сакаат освежување за својот организам. Мешавината на органски плодови од шипка и на нежни цветни ливчиња од хибискус ќе ви овозможи да вкусите чај со силно овошен и со кисел вкус, со интензивна црвена боја и со освежителна арома.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 2,5 g чајна мешавина.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – чај од шипка и хибискус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *