fbpx

Good nature – чај од нане

48.00ден

Како најдобро да го доживеете чајот? Оставете ги филтер-кесичките да отстојат десетина минути во врела вода, при што садот во кој го приготвувате чајот да остане покриен. Може да додадете и малку лимон.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1,5 g лист од нане.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – чај од нане”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *