fbpx

Good nature – чај од мајчина душица

55.00ден

Силна мирисна нота и слаткасто-разладувачки вкус, кој едноставно… ќе ве остави во добро расположение. 

Како најдобро да го доживеете чајот? Убаво е да прегрнувате, зарем не? Уживајте во органскиот чај Good Nature од мајчина душичка заедно со својата сродна душа. 

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1,5 g мајчина душичка.

Производител

Начин на издавање

,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – чај од мајчина душица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *