fbpx

Good nature – зелен чај

77.00ден

Неговата арома е јака, а вкусот карактеристичен и силен. Пополека, но сигурно, освојува со својата единственост и никогаш не се заборава.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1,5 g листови од зелен чај. 

Производител

Начин на издавање

,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – зелен чај”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *