fbpx

Good nature – зелен чај со ѓумбир и куркума

79.00ден

Егзотична билна мешавина, која претставува одлична комбинација на зелен чај, ѓумбир, куркума, комбуха во прав и на ројбос.

Избалансираната мешавина има пријатен, ориентален вкус и ќе ви помогне правилно да го започнете денот.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 2 g чајна мешавина.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – зелен чај со ѓумбир и куркума”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *