fbpx

Good nature – зелен чај со мед и лимон

87.00ден

Популарното дуо од мед и лимон, вметнато во прегратките на ливчињата на зелениот чај, создава чудесно вкусна и ароматична напивка.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 2 g чајна мешавина. 

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Good nature – зелен чај со мед и лимон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *