fbpx
Sale!

Glicerinski крем за раце со камилица 50ml 2+1 ГРАТИС

285.00ден 190.00ден

Глицеринскиот крем за раце е идеален за ладно и ветровито време затоа што спречува појава на испукана кожа на раце и нивно сушење.
За купени две пакувања од 50мл следува едно ГРАТИС!.

Во цената се вклучени двата крема (+ еден добивате гратис).

Хидроскопското дејство на глицеринот, односно можноста да ја апсорбира и задржи влагата ги негува вашите раце и спречува нивно сушење.
Пантенолот покрај тоа што ја влажни кожата, ја зголемува епителизацијата односно зараснувањето на рани на кожата, но и ја смирува иритацијата на кожата.
Камилицата делува како природен антисептик!

Упатство за употреба: Нанесување по потреба, најдобро повеќе пати на ден.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Glicerinski крем за раце со камилица 50ml 2+1 ГРАТИС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *