fbpx

GinsengPlus капсули

265.00ден

Одличен тоник и за телото и за умот, наменет на спортисти, студенти, стари лица, рековалесценти и на сите оние кои треба да се справат со стресни ситуации, и физички и психички. Тонично-енергетското дејство на овој додаток во исхраната е благодарение на двата женшена, сибирски и корејски, придружени со: гуарана, кола, карнитин, креатин.

УПОТРЕБА: 2 капсули дневно, најдобро наутро.
ПАКУВАЊЕ: 30 капсули во блистер.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “GinsengPlus капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *