fbpx

GinkgoMax таблети

195.00ден

Диететски додаток на база на Гинко билоба. Неговата единствена формулација ги кобинира стандардизираниот сув екстракт и микронизираните листови. Редовната употреба на GINKGOMAX докажано е многу корисна за правилно одржување на функцијата на мозокот и тропизам на микроциркулацијата, може да се нарече силен ментален тоник.

Не содржи: глутен, деривати од млеко, лактоза, додаден шеќер, додадени конзерванси, вештачки ароми и боила. Погоден за вегетаријанци и вегани.

УПОТРЕБА: 1 таблета дневно
ПАКУВАЊЕ: 30 таблети во блистер.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “GinkgoMax таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *