fbpx

Forvita cink таблети за возрасни

245.00ден320.00ден

Придонесува за:

  • Одржување на нормалната функција на имуниот систем
  • Заштита на клетките од оксидативен стрес
  • Одржување на нормален вид
  • Одржување на здрава кожа, коса и нокти
  • Одржување на нормалната плодност и репродукција кај жените и мажите во  репродуктивниот период
  • Одржување на здрави  коски
  • Одржување на когнитивните функции
Clear

Не содржи: шеќер, засладувачи, вештачки бои, ароми, глутен,  лактоза, конзерванси, натриум.

zink

Јачина

,

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Forvita cink таблети за возрасни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *