fbpx

Doppelherz Vitalife ампули

2,550.00ден

Doppelherz VITALIFE SHOTS системот содржи состав на внимателно избрани состојки кои помагаат во грижата за: виталните сили (женшен), отпорноста на телото (селен, цинк, железо), правилната мускулна функција (магнезиум), работата на срцето (тиамин, глог). Покрај тоа, препаратот е збогатен со концентрат од црвено вино и екстракт од семе од грозје.

Додатоците во исхраната не можат да се користат како замена за разновидна диета или здрав начин на живот. Не надминувајте ги препорачаните порции за консумирање во текот на денот. Додатоците во исхраната треба да се чуваат надвор од дофат на мали деца. Пред да го користите производот, ви предлагаме да ги прочитате деталните информации во пакувањето.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Doppelherz Vitalife ампули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *