fbpx

Doppelherz Liver Complex

610.00ден

Артичоката и екстрактот од млечен трн се две традиционално користени билки кои помагатат во одржување на здравјето на црниот дроб. Б витамините придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Doppelherz Liver Complex”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *