fbpx

Doppelherz Kinder мултивитамински сируп за деца

780.00ден

Значењето на овој производ што го разликува од останатите е во комбинацијата и поседувањето на Л лизин есенцијалната амино-киселина. За правилен раст и развој на детето, го зајакнува имунитетот и подобрува апетитот.

Свесни сме дека има бројни производи на нашиот фармацевтски пазар, но исто така мораме да истакнеме дека Доппел Х е еден од водечките светски брендови во областа на нутритивната фармација и водечки бренд во Германија. Поседува уникатна комбинација на најважните, највиталните витамини и минерали, есенцијална амино киселина Л Лизин, многу важни за растот и развојот на детето.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Doppelherz Kinder мултивитамински сируп за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *