fbpx

Doppelherz Imuno Aktiv

440.00ден

ИМУНО АКТИВ се состои од исклучително по врвни стандарди вградени сотојки – цинк, селен, хистидин и витамин Ц, кои што го зајакнуваат имунитетот.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Doppelherz Imuno Aktiv”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *