fbpx

Doppelherz магнезиум 400

290.00ден

За нормално функционирање на мускулите, срцето, нервите и коските. 400 mg магнезиум комбиниран со витамините B1, B6 и B12 и фолна киселина.

Уникатен, прв препарат во светот со кој што почна употребата на директно апсорбирачки магнезиум под јазик. Магнезиуми има многу, но еден е на врвната германска компанија Доппелхерц.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Doppelherz магнезиум 400”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *