fbpx

Digestal таблети

210.00ден

Дигесталот содржи ензими на панкреасот неопходни за варење на протеини, масти и јаглехидрати.

Начин на апликација: 3  таблети 3 пати на ден, за време или веднаш по оброкот. Таблетите треба да се проголтаат цели или со малку течност.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Digestal таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *