fbpx

Dietfarm magnesium шумливи таблети

135.00ден

Додаток во исхраната со магнезиум и витамин Ц. Особено се препорачува за луѓе кои спортуваат и рекреираат за нормално функционирање на мускулите и нервниот систем. Производот е наменет и за луѓе кои се чувствуваат уморни и истоштени, недостаток на енергија.

Пакување: 10 шумливи таблети.

Арома на лимон.

Апликација: Земете 1 шумлива таблета на ден растворена во чаша вода (200 ml).
Ако се формира талог, содржината мора да се промешува и да се пие.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Dietfarm magnesium шумливи таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *