fbpx

Dietfarm Kondroin Forte таблети

595.00ден

Долгорочно користење на комбинација на глукозамин и хондроитин сулфат придонесува за: намалување на болката, подобрување на подвижноста и заштита од понатамошни оштетувања на зглобовите.

Долгорочно користење на комбинација на глукозамин и хондроитин сулфат придонесува за: намалување на болката, подобрување на подвижноста и заштита од понатамошни оштетувања на зглобовите.
1 таблета содржи: глукозамин сулфат 500mg, кондроитин сулфат 200mg.
Пакувањето содржи 40 таблети.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Dietfarm Kondroin Forte таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *