CH Alpha Osteo

3,150.00ден

CH Alpha Osteo е тотално нов револуционерен продукт којшто врз база на оргинаторот FORTIBONE делува наместо не само на ‘рскавицата туку и на органскиот дел на коската. Згора на тоа, комбинацијата плус со витамин К и витамин Д, заедно со колагенскиот пептид специјално за коската го прави досега навистина уникатна и единствена комбинација.

Колагенот се наоѓа и во коската, не само во РСКАВИЦАТА.

Шифра: 1423441 Категории:
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “CH Alpha Osteo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *