fbpx

CH Alpha флакони

105.00ден3,150.00ден

Нов, иновативен начин на подобрување на здравјето на зглобовите! Поттикнува регенерација на р’скавицата!

Кутија од 30 вијали, едномесечна доза. Биоактивни колагенски пептиди и Fortigel, кои го поттикнуваат р’скавичното ткиво само да се обновува. Ова е ОСНОВНА разлика што ја одвојува CH Alpha од секој друг колаген и не може никогаш да биде иста со кој било друг колаген, не само на нашиот, туку и на светскиот пазар, бидејќи е носител и оргинатор на Фортигел, којшто е составен дел во портфолиото на многу колагенски производи.

Clear

Кутија од 30 вијали, едномесечна доза. Биоактивни колагенски пептиди и Fortigel, кои го поттикнуваат р’скавичното ткиво само да се обновува. Ова е ОСНОВНА разлика што ја одвојува CH Alpha од секој друг колаген и не може никогаш да биде иста со кој било друг колаген, не само на нашиот, туку и на светскиот пазар, бидејќи е носител и оргинатор на Фортигел, којшто е составен дел во портфолиото на многу колагенски производи

Начин на издавање

,

Производител

Пакување

,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “CH Alpha флакони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *