fbpx

Becutan шампон за деца

98.00ден149.00ден

Шампонот Becutan не содржи сапун и има исклучително благо дејство што не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расчешлување, а истовремено ѝ дава свиленкаст сјај.

Clear
  • Не содржи сапун.
  • Не содржи алкохол.
  • Производот е клинички и дерматолошки тестиран.
  • Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.
  • Поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти.
  • Има приспособена pH–вредност.

 

Големина

200ml, 400ml

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Becutan шампон за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *