fbpx

Becutan пудра за деца 100г.

95.00ден

Го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и на препоните.

  • Производот е клинички и дерматолошки тестиран.
  • Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.
  • Се препорачува и за возрасни со сува или со воспалена кожа.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Becutan пудра за деца 100г.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *