Becutan шампон за деца со камилица

98.00ден

Има исклучително блага формулација, збогатена со активни материи од природно потекло, целосно приспособена кон потребите на најчувствителната кожа / коса.

Шифра: 994544 Категории: ,

Камилицата нежно го негува темето, а Де-пантенолот и пченичните ‘ркулци ги обнововуваат клетките и го хранат коренот на влакното, истовремено давајќи ѝ на косата природен свиленкаст сјај.

Темелно ги отстранува нечистотиите, ја омекнува косата и овозможува полесно расчешлување.

  • Не предизвикува солзење.
  • Не содржи сапун.
  • Не содржи алкохол.
  • Производот е клинички и дерматолошки тестиран.
  • Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.
  • Поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти.

Содржи 200мл шампон.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Becutan шампон за деца со камилица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *