Becutan детски сапун

32.00ден

Детскиот сапун Becutan е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и ја негува детската кожа не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH-вредност и оптималната количина глицерин ја штитат кожата од сушење. Со редовна употреба на сапунот Becutan кожата станува нежна и мека.

  • Производот е дерматолошки и клинички тестиран.
  • Се препорачува за нега на чувствителна кожа кај сите возрасти.
  • Има приспособена pH–вредност.
Шифра: 910656 Категории: ,
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Becutan детски сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *