fbpx

Becutan бебешки стапчиња за уши

50.00ден

Бебешките стапчиња за уши Becutan се изработени од 100 % памук и имаат специјално дизајниран облик приспособен кон анатомијата на бебешките уши, поради што нудат исклучително олеснување при нивната употреба.

Производот е достапен во пакување од 60 стапчиња.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Becutan бебешки стапчиња за уши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *