fbpx

Aptamil 2 млечна формула за доенчиња од 6-12 месеци

1,095.00ден

800gr

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Aptamil 2 млечна формула за доенчиња од 6-12 месеци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *