fbpx

Aptamil 1 почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

1,120.00ден

800gr

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Aptamil 1 почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *