fbpx

Amos Vital vitamin C + zink ќесички

240.00ден

Додаток во исхраната во прав, со 300 мг витамин Ц (vitamin C) и 10 мг цинк (cink, zinc) и без додаден шеќер, со засладувач.

Картонската кутија содржи 30 вреќи. Една вреќа содржи 1гр.

Една ќесичка дневно. Протресете ја содржината на кесата директно во устата, почекајте да се стопи и потоа проголтајте ја.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Amos Vital vitamin C + zink ќесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *