fbpx

Aloe Fresh спреј за уста

340.00ден

Практичен спреј со Алое Вера, со свеж мирис на ментол, развива ефикасно дејство на неутрализирање на бактериите кои предизвикуваат лош здив.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Aloe Fresh спреј за уста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *