fbpx

Lacalut white четка за заби

160.00ден

Специјално дизајнирана четка чии влакна имаат специјални завршетоци кои ефикасно ги отстрануваат дамките од површината на забите предизвикани од цигари,обоена храна, кафе, чај, вино.

Специјално дизајнирана четка чии влакна имаат специјални завршетоци кои ефикасно ги отстрануваат дамките од површината на забите предизвикани од цигари,обоена храна, кафе, чај, вино…И што е најважно – без ни малку да го оштетат забниот емајл.
Совет – Четката за заби треба да се менува на секои 3 месеци.

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Lacalut white четка за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *