fbpx

Le Dieci Erbe таблети

180.00ден

Додаток во исхраната 100% природен, составен од10 билки во прав, корисен за подобрување на варењето на храната и физиолошката функција на цревата при запек. Веќе 35 години лидер на пазарот во светот.
УПОТРЕБА: 1 до 3 таблети со течност навечер пред спиење..
ПАКУВАЊЕ: 40 таблети во блистер.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Le Dieci Erbe таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *