fbpx

CH Alpha Plus ампули

105.00ден3,150.00ден

Cодржи биоактивни колагенски пептиди, Форгигел 5g, 0,5 g екстракт од шипка (Rosa Canina) и 25 мг селен. Збогатувањето со екстракт од шипка (Rosa Canina) помага брзо да се ослободат болките во зглобовите и значително придонесува за подобрување на подвижноста на зглобовите. Селенот помага во зајакнување на зглобовите и исто така ја поттикнува регенерацијата на р’скавицата. Селенот е и антиоксидант – го заштитува телото од слободните радикали. Дополнително, селенот го зајакнува имунитетот и го заштитува организмот од инфекции и воспаленија.

Clear
Начин на издавање

,

Пакување

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “CH Alpha Plus ампули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *