fbpx

Етерично масло – чајно дрво

230.00ден

Етерично масло од листот на Чајно дрво, типичен производ од Автралија, се користи со векови поради неговите својства. Чајното дрво од ЕСИ, 100% чисто, обезбедува активни компоненти (вкупно терпени) повеќе од 38%

УПОТРЕБА: За добросостојба на респираторниот тракт се препорачува да се земе 2-3 капки разредени во вода, на коцка шеќер или една лажичка мед..
ПАКУВАЊЕ: 10мл.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Етерично масло – чајно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *