fbpx

Детска витаминска маст со кантарион и цинк 100ml x 2 – ГРАТИС 50ml

300.00ден

Особено погодна за мали деца, кои сеуште имаат пелени. Маст која ја намалува иритацијата и црвенилото.

Во цената се вклучени двете пакувања од 100мл.

Начин на издавање

,

Производител

Пакување

,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Детска витаминска маст со кантарион и цинк 100ml x 2 – ГРАТИС 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *