Витамински крем со колаген

180.00ден

Колагенот е дел од сврзното ткиво и како таков придонесува за неговата цврстина и виталност. Затоа придонесува кон младиот и свеж изглед на кожата.

Шифра: 305 Категории: ,

Содржи 50мл.

 

 

 

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Витамински крем со колаген”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *